ŚWIĄTECZNE PUNKTY

W sobotę rezerwy KS Łomianki podejmowały na własnym boisku dobrze nam znaną Wkrą Pomiechówek. Wkra jest dla nas zawsze ciężkim rywalem, grającym twardo i często nieczysto na granicy wręcz niebezpieczeństwa. Tak było i tym razem.
      Łomianki rozpoczęły spotkanie dość nerwowo, mnożyły się błędy, niecelne podania i niepotrzebne straty. Po 25 minutach od rozpoczęcia spotkania kontuzji doznaje Przemysław Jóźwiak grający w środku pomocy. Wymuszona zmiana w drużynie gospodarzy, po której widać było braki w środku pola.
Goście błyskawicznie po odzyskaniu piłki starali się uruchamiać skrzydła, można by rzecz "laga do przodu na aferę" jednak to przynosiło zamierzony skutek.
W '34 minucie Łomianki tracą piłkę przed polem karnym rywala, który wyprowadza kontrę. Źle ustawiona obrona KSu i przeciwnik wychodzi z akcją " jeden na jednego ", pokonując Jakuba Stafaniaka i mamy prowadzenie przyjezdnych.

W drugiej połowie Łomianki pokazały się z lepszej strony, starając się grać mądrzej, dokładniej jednak goście z każdą minutą grali agresywniej. W pewnym momencie arbiter stracił trochę kontrolę na tym spotkaniem co skutkowało ogromną liczną fauli. Zawodnicy obu drużyn zaczęli się "grzać".
'70 minuta spotkania, na lewym skrzydle zostaje uruchomiony Tomasz Kaczmarek, który wbiega z piłką w pole karne rywala.... Po czym zostaje powalony przez obrońcę Wkry! Sędzia słusznie wskazuję jedenastkę a Tomek wykonuje ją bezbłędnie. Mamy wyrównanie i 20 minut gry przed sobą.
Łomianki nie zwalniają tempa, raz za razem starają się zagrozić bramce rywala, natomiast Wkra za wszelką cenę stara się przerywać akcje KSu. Minuta 80 i wznowienie gry po rzucie wolnym dla gospodarzy. Piłkę w pole karne posyła Michał Brzozowski, a w siatce uderzeniem z głowy umieszcza ją Sebastian Witkowski! Mamy prowadzenie.
Na 3 minuty przed końcem spotkania kolejne niebezpieczne zagranie i nasz zawodnik zostaje uderzony w głowe kolanem. Kolejna wymuszona zmiana, Maciej Dutkiewicz zostaje sprowadzony z boiska i nie wygląda to zbyt dobrze. Sędzia dolicza pięć minut do podstawowego czasu gry, które... Przedłuża się w nieskończoność. Goście w ostatnich minutach robili co mogli, zamknęli nas we własnym polu karnym. Po 97 minutach gry arbiter po raz ostatni używa gwizdka!!! Mamy Pierwszy komplet punktów w tej rundzie, wywalczony po ciężkim starciu.
      Obie ekipy seniorów zwycięsko zakończyły sobotnie potyczki ku uciesze kibiców oraz obu sztabów:)
Piękne rozpoczęcie Świąt na Fabrycznej moi drodzy.

KS Łomianki 2:1 Wkra Pomiechówek
Skład :
Stefaniak Jakub, Kawka Łukasz, Brzozowski Michał, Granoszewski Adrian, Błażejczyk Marcin, Krzeszowski Filip, Jóźwiak Przemysław ( '25 Dutkiewicz Maciej - - >' 87 Potyraj Łukasz), Witkowski Sebastian, Izdebski Konrad ('90 Bogdanowicz Michał), Kaczmarek Tomasz, Dylicki Sebastian ('65 Sadowski Kamil)
Trener :
Piros Przemysław
Bramki :
Kaczmarek Tomasz (k.), Witkowski Sebastian
Kartki :
Kaczmarek Tomasz, Granoszewski Adrian

Autor : kierownik Marta:)