CIĘŻKI MECZ NA POCZĄTEK

KS ŁOMIANKI - SP POLONEZ WARSZAWA    4:5
Mecz odbył się 9 kwietnia

Bramki: M.Jaśkiewicz, O.Stawida x2, P.Kapłon

Ciężki mecz z dobrze ułożonym taktycznie przeciwnikiem. Zawodnicy drużyny przeciwnej dobrze wykonywali założenia swojego trenera, nie pozwalali nam rozgrywać piłki od bramki skutecznie odcinając środkowego pomocnika. Przez takie ustawienie drużyny przeciwnej, grało nam się ciężko ponieważ nie mogliśmy w pełni narzucić swojego stylu gry. Mimo tego cierpliwie staraliśmy się kreować akcję bramkowe których mieliśmy sporo jednak tego dnia wyraźnie nie dopisywało nam szczęście (słupki,poprzeczki). Cieszy mnie to że drużyna do końca wierzyła w korzystny rezultat, do ostatniego gwizdka walczyliśmy o zdobycie bramki wyrównującej zostawiając na boisku dużo zdrowia. Za to należą się ogromne brawa.

Trener Mateusz Kowalski