NOWE TWARZE W KSŁ

W nowym sezonie wiosna 2014 Klub Sportowy Łomianki pozyskał kilku nowych zawodników. Poniżej przedstawiamy ich sylwetki.

Damian Krasiewicz został nowym zawodnikiem Klubu Sportowego Łomianki. Występujący na pozycji bramkarza zawodnik w rundzie jesiennej obecnego sezonu występował w warszawskim Hutniku. W poprzednim sezonie 19-letni zawodnik był w kadrze III-ligowej Legionovii Legionowo, która uzyskała awans do II ligi.

Kolejnym zawodnikiem pozyskanym w zimowym okienku transferowym jest napastnik Sebastian Dąbrowski. W rundzie jesiennej występował w III-ligowym GKP Targówek. Pochodzący z Chełma zawodnik przez cztery lata grał w młodzieżowych zespołach Legii Warszawa oraz III-ligowej Chełmiance Chełm. Dwudziestoletni zawodnik posiadający status młodzieżowca przeszedł do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego.

Nasze barwy w nowym sezonie będzie reprezentował pomocnik Michał Krasucki. Dwudziestoletni zawodnik jest wychowankiem stołecznej Varsovii, a w rundzie jesiennej obecnego sezonu reprezentował barwy GKP Targówek (III liga).

Radosław Marcinkowski to czwarty zawodnik, który dołączył do naszej drużyny podczas zimowej przerwy w rozgrywkach. Dwudziestolatek trenował z naszym zespołem już podczas rundy jesiennej, a ostatnim klubem była Agrykola Warszawa, w której grał razem z Oskarem Iwanem. Po odejściu Truszczyńskiego najprawdopodobniej przymierzany będzie na lewą
stronę obrony.