Autor:

tomzmuda

Utworzono:

07.08.2021

Dobry wynik uzyskali nasi Seniorzy w ostatnim meczu tego roku. Na własnym boisku zremisowaliśmy z Nadnarwianką Pułtusk 2:2. Do przerwy prowadziliśmy 2:1. Obie bramki dla naszego zespołu strzelił Azat Galstyan w 3 oraz 32 minucie. Goście doprowadzali do remisu w 18 i 70 minucie.

Pierwsza bramka meczu padła po dośrodkowaniu Wiktora Lignowskiego z prawego skrzydła. Bramkarz gości minął się z piłką. Pierwszy dopadł do futbolówki Damian Kędzierski, jednak trafił w poprzeczkę. Na nasze szczęście piłka trafiła do Azata Galstyana. On nie zwykł marnować takich sytuacji i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Wyrównanie padło po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową. Po raz drugi prowadziliśmy od 32 minuty, kiedy Galstyan odebrał piłkę przeciwnikom na lewym skrzydle, wbiegł z nią w pole karne, zamarkował podanie i lekkim strzałem w długi róg pokonał bramkarza. Goście mieli o wiele więcej okazji na strzelenie bramek niż my. W drugiej połowie wykorzystali tylko jedną. Bardzo dobrze broniący Oskar Bucholski dał się przelobować strzałem z 45 metrów. Piłka trafiła w okienko naszej bramki i było 2:2.