ZMIANY KADROWE

W nowym sezonie w w drużynie KS Łomianki nie zobaczymy:

Łukasz Prusik - nie wznowił treningów
Przemysław Sawicki - nie wznowił treningów
Jakub Stefaniak - Legionovia Legionowo (II liga)
Przemysław Jóźwiak - nie wznowił treningów
Artur Zabłocki - szuka klubu

Do składu dołączyło jedenastu nowych zawodników:

ARON MAJCZYNA
      Boczny obrońca lub boczny pomocnik. W ostatnim sezonie występował w Bugu Wyszków, w którym zanotował 4 bramki i 3 asysty. Wcześniej występował w Pogoni Siedlce oraz młodzieżowych zespołach GKP Targówek i Polonii Warszawa.

BARTOSZ BOCHENEK
      Bartek wraca po rocznym pobycie w Dolcanie Ząbki. Wcześniej występował u nas przez 1,5 roku jako defensywny pomocnik.

PAWEŁ OKRASA
      Szesnastoletni bramkarz mierzący 202 cm. Przyszedł do naszego klubu z Legii Warszawa, a wcześniej występował młodzieżowych drużynach Znicza Pruszków oraz Hutnika Warszawa.

MARCIN PODSIADLIK
      Dwudziesto jedno letni środkowy obrońca, który przez ostatnie półtora roku występował w MKS Ciechanów. Wcześniej był zawodnikiem młodzieżowych drużyn Polonii Warszawa, z którą grał na Mistrzostwach Polski juniorów.

MARCIN GONCZAREK
      Powrót do naszego klubu po kilku latach przerwy. Występował pod skrzydłami naszego trenera w zespołach młodzieżowych KSu. Ostatnim jego klubem był występujący w lidze okręgowej Ryś Laski, w którym strzelił 12 bramek. Dziewiętnastoletni zawodnik może występować na pozycji skrzydłowego lub napastnika.

FILIP HRYNKIEWICZ
      Dwudziesto jedno letni obrońca, który ostatnie pół roku spędził w Dolcanie Ząbki. Wcześniej był zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg (II liga) oraz Startu Otwock (III liga).

KORDIAN LATOS
      Środkowy pomocnik, który w ostatnim sezonie występował w Dolcanie Ząbki. Wcześniej występował m.in w Legii Warszawa (ME), Legionovii Legionowo (II liga) oraz Jarocie Jarocin (II liga).

MICHAŁ KIELAK
      Dwudziesto jedno letni napastnik występujący w ostatnim sezonie w Olimpii Warszawa (LO), gdzie strzelił 13 bramek. Rok temu był na testach w II-ligowej Olimpii Zambrów, jednak transfer nie doszedł do skutku ze względu na wysokie koszty pozyskania zawodnika.

MATEUSZ KIJEWSKI
      Dziewiętnastoletni skrzydłowy z juniorskich zespołów Polonii Warszawa. W ostatnim sezonie występował w Centralnej Lidze Juniorów. W 2015 roku występował na Mistrzostwach Polski juniorów młodszych, które odbyły się w Zielonej Górze.

KAROL NOWAK
      Dziewiętnastoletni napastnik pozyskany z Orła Kiedrzyn (LO Częstochowa). Wcześniej występował w Skrze Częstochowa (III liga).

ARTEM PAPUSHA
      Boczny obrońca z Ukrainy, który w ostatnim sezonie występował w Świcie Warszawa, w którym rozegrał 28 spotkań ligowych.

MACIEJ SOROKA
      Nowym członkiem sztabu szkoleniowego został Maciej Soroka. W ostatnich dwóch sezonach pracował jako pierwszy trener Piasta Piastów. W Pierwszym sezonie wywalczył awans do ligi okręgowej, a w drugim jako beniaminek zajął drugie miejsce. W naszym klubie będzie pełnił funkcję II trenera oraz trenera przygotowania motorycznego. Witamy na pokładzie.