RUSZAJĄ MŁODZI

W najbliższą sobotę rozgrywki o punkty po zimowej przerwie rozpoczynają nasze roczniki 1999/2000 i 2001/2002. Starsi spotkają się z warszawskimi Młodymi Orłami, natomiast młodsi pojadą do Wołomina na mecz z tamtejszym Huraganem.

W okresie zimowym obydwie grupy rozegrały turnieje halowe, a wiosna mecze kontrolne na zielonej murawie. Trampkarze (1999) KS Łomianki rozegrali pięć turniejów z każdego (prawie) wracając z pucharem, lub medalem: Grodzisk Mazowiecki   (III miejsce), Warszawa-Orzeł Cup (III miejsce), Łomianki Cup (I miejsce), Warszawa-Okęcie Cup (IV miejsce), Halinów (I miejsce). Chłopcy zdobyli również nagrody indywidualne: Jakub Stefaniak, Adrian Granoszewski, Daniel Stykowski. Poza tym wiosną rozegrane zostały gry wewnętrzne i sparingi m.in. z Varsovią Warszawa.

Rocznik 2001podobnie jak starsi koledzy rozegrali turnieje halowe w Warszawie, Zielonce, Radzyminie, Drobinie, Izabelinie (III miejsce), Łomiankach (turniej andrzejkowy-I miejsce). W tych zawodach zostało wyróżnionych dwóch młodych piłkarzy KSu: Michał Fedorowicz, Sebastian Stykowski.Wiosną chłopcy rozegrali sparingi, m.in. ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, Hutnikiem Warszawa.

Zapraszamy na mecze naszej młodzieży:

KSŁ99-Młode Orły Warszawa  26.04.2014, godz. 10:00 Łomianki

Huragan Wołomin-KSŁ01 26.04.2014, godz. 11:00 Wołomin