Z KIM I KIEDY ZAGRAMY WIOSNĄ

Znamy już terminy i przeciwników na sezon wiosenny w rozgrywkach drużyn młodzieżowych. Poniżej przedstawiamy termin rozpoczęcia i zakończenia rozgrywek oraz drużyny z którymi przyjdzie nam się spotkać. Szczegółowe terminy w niedługim czasie pojawią się w zakładce Terminarz w danym roczniku.

Rocznik 1999/2000:

KS Łomianki, SEMP Ursynów, MLKS Józefovia, PWKS Huragan Wołomin, UKS Bródno, AP Agape Białołęka, Varsovia Warszawa. Pierwszy mecz z SEMPem na boisku przy ulicy Fabrycznej 14 marca. Ostatnia kolejka 20 czerwca 2015 roku.

Rocznik 2001/2002:

KS Łomianki, AP Agape Białołęka, GKS Świt Warszawa, LKS Mszczonowianka, GKS Pogoń II Grodzisk Maz., LKS Tur Jaktorów, FC Komorów, WBS Warszawa. Pierwszy mecz podobnie jak rocznik starszy 14 marca u siebie z Gazowniczym Klubem Sportowym Świt Warszawa. Koniec rozgrywek 20 czerwca.

Rocznik 2003/2004:

KS Łomianki, PWKS Huragan Wołomin, AP Marcovia Marki, MKS Wicher Kobyłka, UKS Orły Zielonka, AKS Mewa Krubin. Pierwszy mecz w rundzie rewanżowej rozegrany zostanie w Kobyłce z Wichrem 11 kwietnia. Zakończenie rozgrywek 20 czerwca.