WICELIDER POKONANY

W ciągu ostatnich 14 dni rozegrano 5 meczy. Tempo jak byśmy grali o Ligę Mistrzów, a to tylko nasza lokalna Liga Mazowiecka. Sobotni wyjazd do Wyszkowa nie zapowiadał zwycięstwa, choć nasz zespół już nie raz udowodnił że z drużynami z góry tabeli potrafi wygrywać. I rozpoczął się mecz. Pierwsze minuty to atak naszych piłkarzy. Już w 5 minucie pierwsze celne trafienie zalicza Mateusz Sołtys. Gospodarze dopiero po 15 minutach gry oddają pierwszy strzał na naszą bramkę,  po  kolejnym doprowadzają do remisu. Na 6 minut przed końcem pierwszej połowy po rzucie rożnym celnym strzałem popisuje się Bartosz Dźwigulski. Wynikiem 1:2 kończy się pierwsze 45 minut i mimo wyrównanej drugiej części spotkania cały mecz.

Bug Wyszków-KS Łomianki 1:2

Relacja video już jest dostępna, zdjęcia wkrótce.