TRENER SIĘ SZKOLI

Trener naszego klubu Michał Piros, powiększył swoje kwalifikacje zostając specjalistą przygotowania motorycznego w grach zespołowych. W najbliższym czasie weźmie również udział w Międzynarodowej Konferencji Sportowej poświęconej nowoczesnym trendom w treningu przygotowania motorycznego. Prelegentami będą uznani wykładowcy i trenerzy z klubów Bundesligi m.in. Dominik Suslik (Hannover96, na zdjęciu), dr Christos Papadopoulos (VFB Stuttgart), prof. Klaus Baum(reprezentacja Niemiec) czy dr Bartosz Wojanowski (Schalke 04 Gelsenkirchen). Wśród zagranicznych gości nie zabraknie również polskich akcentów w dziedzinie przygotowania motorycznego, a jeden z wykładów poprowadzi prof. dr hab. Jan Chmura.