ROCZNIK 2005/2006 JUŻ GRA

Najmłodszy rocznik KS Łomianki 2005/2006 rozegrał w ostatnią sobotę swój pierwszy sparing. Chłopcy pod wodzą Artura Cegiełki i Mateusza Kowalskiego pokonali u siebie AF Warszawa 14:2. Poniżej relacja trenera Artura, a w Galerii Foto można obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.

W sobotni poranek 18 października 2014 r., piłkarze KS Łomianki ( 2005/06) rozegrali pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Football Academy Warszawa - Białołęka. Nasi młodzi zawodnicy rozegrali swój pierwszy sparing pod opieką nowych szkoleniowców. Części piłkarzy jest w naszym klubie od kilku lat, ale mamy również wielu nowych zawodników, którzy trenują z nami od września br. Okazali się oni dużym wzmocnieniem dla drużyny, o czym świadczy ich bardzo dobra postawa w meczu z FA Białołęka. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, spotkanie przyciągnęło na Orlik w Łomiankach wielu rodziców, którzy z wielkim zainteresowaniem śledzili poczynania swoich dzieci. Piłkarze wybiegli na boisko punktualnie o 10.30, sędzie rozpoczął spotkanie i od pierwszych minut na boisku dominowali zawodnicy KS Łomianki. Nasi piłkarze nie dali szans rywalom, wygrywają 14-2. Zawodnicy grali odważnie, pomysłowo, szanowali piłkę, a kapitalne zawody rozegrał syn naszego wieloletniego bramkarza, Kamil Domagała, który strzeli sześć bramek. Pozostałe bramki zdobyli: Maciej Jabłoński, Franciszek Portacha x3, Michał Przywitowski, Michał Stefański, Bartosz Leibrant(plus gol samobójczy). Nasz zespół reprezentowali: Michał Wojtkiewicz (br), Damian Jędrzejewski (br), Michał Stefański(kpt), Franciszek Portacha, Kamil Domagała, Maciej Jabłoński, Michał Przywitowski, Bartosz Leibrant, Kuba Błażejczyk, Mikołaj Maliszewski, Dawid Maj, Maciej Dylicki, Adam Zakrzewski. Przed nami kolejne sparingi i turnieje. Oby tak dalej!