REMIS W LIDZE ZIMOWEJ

W minioną sobotę w kolejnym meczu Ligi na Bemowie, nasi zawodnicy zmierzyli się z drużyną Juventus III. Po 40 minutach gry  zremisowali 5:5.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia naszego zespołu, gdyż po kilku minutach gry wygrywaliśmy 2-0, ale co ważne nasi zawodnicy prowadzili grę, wymieniając między sobą mnóstwo podań. Co założyliśmy sobie przed meczem. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-2 dla KSŁ. W drugiej odsłonie mecz się wyrównał, drużyna Juventusu wyprowadzała bardzo groźne kontry. Po kilku z nich Juventus strzelił 3 bramki i odskoczył naszemu zespołowi. Nasi zawodnicy jednak grają do końca i po raz kolejny udowodnili, że mają charakter i wielkie serce do gry. Dwie minuty do końca spotkania. Piłkę w polu karnym otrzymał nasz najmłodszy zawodnik (2008 r) Adam Zakrzewski i silnym strzałem zdobył bramkę. To jeszcze nie koniec emocji. Wyrównującą bramkę zdobył Kamil Domagała, a było to 3 sekundy przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Cóż za zimna krew. Bramki w meczu zdobyli: Kamil Domagała 3, Adam Zakrzewski i Franek Portacha. Chłopcom gratulujemy.