PRZYGOTOWANIE DO SEZONU

Za kilka dni do boju o ligowe punkty startują nasze najmłodsze dwa roczniki: młodziki (2003/2004) i orliki (2005/2006). Obecnie dobiega końca zimowy okres przygotowawczy, podczas którego rozegrane zostały turnieje i sparingi o czym informowaliśmy na naszej stronie.

Korzystając z ciepłej końcówki zimy chłopcy trenera Krzysztofa Michalca (KSŁ2003) w ostatnie dwa weekendy rozegrali następujące mecze kontrolne: Ryś Laski-KSŁ 2:2, AP Wola-KSŁ 1:7, Olimpia Warszawa-KSŁ 5:3, Świt NDM-KSŁ 1:2.

Piłkarze z rocznika 2005 w ostatnią niedzielę zakończyli ponad miesięczną przygodę w zimowej lidze na warszawskim Bemowie. Ostatecznie drużyna trenerów Artura Cegiełki i Mateusza Kowalskiego zajęła II miejsce, a Maciej Dylicki został bramkarzem turnieju.

Pierwsze mecze ligowe tych dwóch roczników już  w weekend 11/12 kwietnia.Dokładny terminarz za kilka dni na naszej stronie.