PORAŻKA PO 10 MIESIĄCACH

W środę po raz pierwszy od 10 miesięcy żółto-czarni po raz pierwsi schodzili pokonani na swoim terenie. Mecz z Mazovią nie zaliczał się do tych najłatwiejszych, choć w pierwszych minutach po bramce samobójczej KS Łomianki po raz kolejny jesienią obejmują prowadzenie. Kolejne minuty to gra na naszej połowie boiska. Do przerwy goście doprowadzają do remisu.

Druga połowa to bardziej wyrównana walka w ciągle padającym deszczu. Na 17 minut przed końcem meczu wynik jest dla nas nie korzystny (1:2). Od tego momentu piłkarze z Mińska Mazowieckiego cofnęli się i postanowili "dowieźć" zwycięstwo do końca, co mimo ataków gospodarzy im się udało.

Wkrótce zdjęcia i video.

W tym dniu rozegrana została już 2 kolejka rozgrywek ligi juniorów (1999). Jedyny na razie znany wynik: Agape Białołęka-Huragan Wołomin 1:5. Wyniki w miarę dostępu będziemy prezentować w dziale TERMINARZ każdej z grup.