PO MECZU

PO MECZU

Klub Sportowy Łomianki przegrał z Polonią Warszawa 3-0. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami trenerów po spotkaniu na Konwiktorskiej.

Michał Piros: Polonia była zespołem lepszym i odniosła zasłużone zwycięstwo. Mamy bardzo młody zespół, który nie potrafił szybko przystosować się do atmosfery panującej podczas meczu. W wyjściowym składzie mieliśmy sześciu młodzieżowców, a w kadrze meczowej dziesięciu. Trudno oczekiwać, żeby chłopcy nawiązali równorzędną walkę przez pełne 90 minut, tym bardziej, że prawie dla wszystkich był to pierwszy występ przed taką publicznością. Pozytywne jest to, że w drugiej połowie nasz zespół potrafił opanować emocje i momentami wyglądało to tak jak oczekiwaliśmy.
 Mamy zupełnie inne cele sportowe od gospodarzy, a najważniejsze mecze dopiero przed nami. Traktujemy to jako bezcenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Dla takich zawodników jak szesnastoletni Damian Szatkowski, występ w takim meczu powinien być pozytywnym bodźcem do cięższej pracy.

Piotr Dziewicki: Najbardziej cieszy, że przez całe spotkanie kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Widziałem dojrzałą drużynę. Taką, która nie załamała się po remisie z Bugiem w Wyszkowie. Drużynę, która nadal realizuje swój cel, jakim jest awans do trzeciej ligi.