PIERWSZE 3 PUNKTY WIOSNĄ

W sobotę została rozegrana 19 kolejka IV ligi. Piłkarze KS Łomianki po spotkaniu z Nadnarwianką Pułtusk przywieźli pierwsze tej wiosny 3 punkty. Po faulu w polu karnym na Kubie Zieliński w 42 minucie Daniel Ziąbski zamienia rzut karny na bramkę dla gości. W dalszej części gry bramki już nie padają, ale możemy zobaczyć żółte i czerwone kartoniki (od 51 minuty gospodarze graja w osłabieniu).

Poza tym spotkaniem dotychczasowy lider Bzura pokonuje 2:0 naszego przeciwnika sprzed tygodnia-Przasnysz i przewodzi w tabeli przewagą punktu nad Mazovią. Błękitni Raciąż (3 miejsce) łatwo pokonuje zespół z końca tabeli  Skrę Drobin 4:1. Na dole Wkra Żuromin, MKS Ciechanów, Skra Drobin po dwóch wiosennych kolejkach bez punktu.