NASI PRZECIWNICY

Nasi seniorzy i juniorzy poznali swoich rywali oraz terminarz spotkań.

W rozgrywkach IV ligi przyjdzie nam się spotkać z: GKS Korona Szydłowo, KS Błękitni Raciąż, Skra Drobin, KS Bzura Chodaków, LKS Nadnarwianka Pułtusk, PWKS Huragan SKOK Wołomin, MKS Bug Wyszków, LKS Błękitni Gąbin, MKS Ciechanów, MKS Narew Ostrołęka, MKS Mazovia Mińsk Maz., KS Wkra Żuromin, MKS Mławianka Mława, KS Ostrovia Ostrów Maz, MKS PrzasnyszWRKS Olimpia Warszawa, Wisła II Płock S.A.

Pierwszy mecz wyjazdowy 16/17 sierpnia z MKS Przasnysz.

A klasa rozegra mecze z: AP Agape Białołęka, AP Marcovia Marki, KS Wkra Pomiechówek, KS Wisła Jabłonna, MKS Hutnik W-wa, MKS Wicher Kobyłka, KP Rządza Załubice, PWKS Huragan II SKOK Wołomin, GKS Korona Jadów, RKS Mazur Radzymin, GKS Dąbrówka, WKS Rząśnik, UKS Błyskawica W-wa.

Pierwszy mecz KS Łomianki II również rozegra na wyjeździe z warszawskim Hutnikiem.

Wkrótce poznamy przeciwników naszych drużyn młodzieżowych.