NABÓR DO KSŁ

Klub Sportowy Łomianki poszukuje zawodników do gry w zespołach seniorów. Pierwszy zespół występuje w IV lidze, po rundzie jesiennej zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 33 punktów. Poszukujemy przede wszystkim młodych, ambitnych zawodników, którzy nie boja się rywalizacji i chcą się rozwijać. Gra w naszym klubie daje możliwość pokazania się i zwrócenia na siebie uwagi klubów z wyższych lig. Zawodnikami, którzy w ostatnich latach przeszli te drogę są m.in. Krzysztof Kamiński obecnie występujący w Jubilo Iwata (J-League - Japonia) czy Wojciech Kalinowski, który przeszedł do Górnika Łęczna (obecnie Legionovia Legionowo - II liga).

Poszukujemy również zawodników do gry w zespole rezerw, który występuje w A-klasie.

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem: 601 768 309.