NA POCZĄTEK PORAŻKA

W pierwszym meczu sparingowym przegrywamy 3-1 z Mazurem Karczew. Do przerwy było 1-1, a gra w tej części była wyrównana. Na prowadzenie jako pierwszy wyszedł nasz zespół po ładnej zespołowej akcji. Prostopadłym podaniem popisał się Kałan, a w sytuacji sam na sam nie zawiódł Strzemecki. Bramkę tracimy po błędzie indywidualnym i stracie piłki tuż przed polem karnym. W drugiej połowie dało o sobie znać zmęczenie po dwóch tygodniach intensywnych zajęć.

W meczu zagrali: Stefaniak, Wysocki, Ziąbski, Wolniewicz, Brzozowski, Zieliński, Krzeszowski, Gac, Jóźwiak, Kałan, Zabłocki, Makowski, Izdebski, Strzemecki, Sołtys

Z różnych przyczyn nie zagrali: Prusik, Sawicki, Kawka, Kotula, Szeliga, Kaczmarek, Granoszewski, Leśniewski, Szczeczko, Kowalski.

Mazur Karczew - KS Łomianki 3:1