MECZ WALKI (Zaległa relacja)

W sobotę (1 kwietnia-przyp.admin) na Fabrycznej gościliśmy drużynę SRT Halinów. Dotychczasowe spotkania obu drużyn to jedna wygrana KSŁ, remis oraz zwycięstwo Halinowa, także przed meczem ciężko było typować faworyta.
Spotkanie nie rozpoczęło się po naszej myśli. Już w 10 minucie po kontrowersyjnej decyzji sędziego Jacek Gomulski zdobył bramkę dla gości z rzutu karnego.
      Obie drużyny grały twardo i spotkanie było wyrównane jednak to gospodarze stwarzali więcej niebezpiecznych sytuacji, niestety nie pierwszy raz brakuje nam wykończenia lub odrobiny szczęścia. W doliczonym czasie pierwszej połowy udaje się zdobyć kontaktową bramkę. Po zamieszaniu w polu karnym Cezary Kałan pokonuje bramkarza przyjezdnych a asystuje my Daniel Ziąbski. "Ziąbal" znany kibicom z Łomianek jako stoper pierwszego zespołu, tym razem z powodzeniem rozegrał spotkanie jako typowa dziewiątka .

Początek drugiej połowy to starania obu ekip na podwyższenie wyniku.
Trener Łomianek w 60 minucie rozpoczął zmiany. Na placu pojawił się wracający po dłuższej nieobecności Michał Brzozowski. W 65 minucie po jego błędzie i zagraniu ręką, arbiter ponownie wskazuje wapno.
Jedenastkę ponownie wykorzystuje Jacek Gomulski.
Na 6 minut przed końcem spotkania rzut wolny dla Łomianek. Dośrodkowanie z lewej strony boiska, piłkę w polu karnym głową zgrywa Brzozowski, a do bramki gości trafia Ziąbski! Mamy wyrównanie na Fabrycznej!
W ostatniej minucie ponownie Ziąbal oddaje mocny strzał na bramkę rywala, jednak na drodze do bramki piłka trafia w rywala... Niestety nie udaje się wyjść na prowadzenie.
Sędzia kończy spotkanie a my ponownie dzielimy się punktami z Halinowem.
Można odnieść wrażenie, że to już kolejne spotkanie którego nie kończymy z kompletem punktów przez brak skuteczności i niewykorzystane sytuacje.

Ks Łomianki II 2:2 SRT Halinów

Skład : Stefaniak J., Granoszewski A., Wolniewicz B. ('60 Brzozowski M.), Mogenot J. ('65 Witkowski K.), Szczeczko A., Zabłocki A., Jóźwiak P., Makowski M. ('63 Zajączkowski K.), Izdebski K. ('75 Witkowski S.), Kałan C., Ziąbski D.
Bramki : Kałan C., Ziąbski D.
Kartki : Jóźwiak P.

Autor: kierownik Marta