ICH ZOBACZYMY OD SOBOTY

Już w sobotę ruszają rozgrywki IV ligi. W naszej drużynie w przerwie zimowej nastąpiły kadrowe zmiany. Po zakończeniu rundy jesiennej swoją przygodę z piłką nożną zakończył nasz bramkarz Mikołaj Wielgus. Miejsce w bramce po Mikim zajmie  nowy bramkarz-Paweł Wysocki. Paweł został pozyskany z Drukarza Warszawa występującego w południowej grupie IV ligi. W przeszłości reprezentował kluby takie jak GLKS Nadarzyn (II liga), Ursus Warszawa (III liga) czy Start Otwock (III liga). Wielokrotny reprezentant Mazowsza z którą dwukrotnie został Mistrzem Polski.

W naszej drużynie w nowym sezonie zobaczymy także Konrada Izdebskiego-pomocnika o statusie młodzieżowca. Przyszedł z Unii Warszawa. W przeszłości występował w młodzieżowych zespołach Polonii Warszawa, z którą wielokrotnie wygrywał mistrzostwo Mazowsza oraz Warszawy.

Kolejny nowy zawodnik to kolejny młodzieżowiec-Filip Krzeszowski. Pozycja Filipa na boisku to obrońca. Przyszedł do nas z zespołu Skała Tumlin występującego w IV lidze świętokrzyskiej. W przeszłości zawodnik młodzieżowych zespołów Korony Kielce oraz Orląt Kielce.

Ostatnim zawodnikiem pozyskanym przed nowym sezonem jest Kamil Wójciak. Kamil jest napastnikiem o bardzo dobrych warunkach fizycznych, mierzący 195cm wzrostu. Dotychczas występował w klubach takich jak GKP Targówek (III liga), Legionovia Legionowo (III liga) oraz Mazur Karczew (IV liga).

Z różnych przyczyn z pierwszego składu ubyło nam kilku zawodników: Marcin Szewczyk, Mateusz Nowicki, Marcin Błażejczyk, Damian Szatkowski, Rafał Zakrzewski, Mateusz Grabowski, Sebastian Nader, Przemysław Kopeć, Mikołaj Wielgus.

Skład kadry na sezon wiosenny: tutaj.