GRAJĄ KSŁ 1999 I 2001

W minioną niedzielę swoje wiosenne rozgrywki rozpoczęły nasze dwie drużyny młodzieżowe: KSŁ99 i KSŁ01. Jako pierwszy na boisko przy ulicy Fabrycznej wybiegli chłopcy ze starszego rocznika. Pierwszym wiosennym przeciwnikiem był SEMP Ursynów. Choć już w 6 minucie Krzysiek Śmietanko zalicza pierwszy celny strzał i prowadzimy 1:0, to do szatni schodzimy przy wyniku 1:1, a po ostatnim gwizdku wynik jest 1:3 dla gości.

Po tym spotkaniu odbył się mecz rocznika 2001/2002 z warszawską drużyną  GKS Świtu. Młodsi zawodnicy wypadli lepiej od starszych kolegów strzelając 4 i nie tracąc żadnej bramki. Jako pierwsi na listę strzelców wpisali się Domagała i Michajłowski strzelając po dwa gole.

W cotygodniowych rozgrywkach w lidze zimowej KSŁ2005 przegrał z WAPem Ursynów 4:7.