DOLCAN PONOWNIE POKONANY

Dolcan Ząbki-KS Łomianki    2:3

Bramki: Stawida x2, Pawelec.

Do tego meczu podeszliśmy dodatkowo zmotywowani ponieważ w historii rocznika 2007 jeszcze ani razu nie udało nam się pokonać drużyny z Ząbek. Jestem bardzo zadowolony z gry swojej drużyny, od początku do końca pokazaliśmy zaangażowanie oraz byliśmy zdeterminowani żeby osiągnąć korzystny rezultat. Po pierwszych dwóch kwartach prowadziliśmy 2:0. Przeciwnik również miał swoje sytuacje jednak albo trafiał w poprzeczkę albo na drodze stawał mu świetnie dysponowany tego dnia nasz bramkarz "Kosa". W trzeciej kwarcie przeciwnik zdołał strzelić dwie bramki jednak nie załamało nas to i nadal dążyliśmy do zwycięstwa. Szybko strzeliliśmy bramkę po bardzo ładnie rozegranym rzucie wolnym przez "Zaka" i "Oliego". Chciałbym zaznaczyć ze ten wariant nie był narzucony przez trenera, to była inwencja własna zawodników, brawo! Przeciwnik bardzo mocno dążył do wyrównania, rzucając prawie wszystkie siły do ataku jednak nie udało się im strzelić bramki i po końcowym gwizdku mogliśmy wpaść w szał radości. Jak to mówią czapki z głów dla całej drużyny a w szczególności dla FENOMENALNEGO tego dnia "Kosy". Pokazaliśmy tego dnia Łomiankowski charakter i obiecuje ze jeszcze nie raz go pokażemy!