DO PRZODU

DO PRZODU

W sobotę wszystkie nasze drużyny zanotowały na swoich kontach 3 punkty. Szczegóły poniżej:

0                      2

Drużyna naszych seniorów z Maszewa wróciła z dwoma bramkami, strzelcy to: Daniel Waniek i Łukasz Prusik. W tym spotkaniu swój debiut na boiskach czwartoligowców zaliczył 16 letni Michał Brzozowski. W tabeli pniemy się lekko w górę na 9 pozycję.

3                    2

Nasza młodzież z rocznika 1999 wygrała z sąsiadami Młodymi Orłami z Nowego Dworu Mazowieckiego. Zwycięstwo nie przyszło łatwo. Grając od 26 minuty w 10, a momentami w 9 (kary minutowe) ostatecznie "dowieźli" wynik 3:2. Bramki: Daniel Stykowski x2, Adrian Granoszewski.

6                    1

Rocznik 2001. Przyszedł czas na pierwsze wiosenne zwycięstwo. Chłopcy po 60 minutach schodzili z boiska ze strzelonymi 6 bramkami tracąc 1. Bramki zdobyli: Stykowski Sebastian x4, Mateusz Bąbel x2.