BEZ PORAŻKI

W sobotnie popołudnie zaplanowane zostały dwa mecze, oba wyjazdowe. Jako pierwsi zaczęli nasi juniorzy, którzy o 15 spotkali się z warszawskim Hutnikiem. W pierwszej połowie w 22 minucie bramkę dla naszego zespołu zdobywa Antoni Roszkowski. W drugiej połowie gospodarze wyrównują i remisem kończy się cały mecz.

Nasza I drużyna pojechała na trudny mecz z Mławianką. Po rozpoczęciu spotkania okazało się że ekipa z Mławy jest do pokonania. Już w 19 minucie celnie strzela Mateusz Sołtys, a 20 minut później Tobiasz Gac. W ostatnich sekundach pierwszej połowy gospodarze zdobywają kontaktową bramkę. W drugiej połowie zamiast kolejnych goli mogliśmy oglądać serie żółtych kartek.

W ostatni weekend swoje rozgrywki miał rozpocząć (oprócz A klasy) rocznik 1999, lecz z powodu obozu sportowego termin został zmieniony.

W najbliższą środę KS Łomianki będzie podejmował u siebie kolejnego beniaminka Mazovię Mińsk Mazowiecki. Przypominamy, że od 21 września 2013 KS na swoim terenie nie stracił punktu. Mamy nadzieję że tak będzie i tym razem.