23 KOLEJKA - PODSUMOWANIE

W sobotę została rozegrana 23 kolejka IV ligi północ. W tej kolejce podobnie jak poprzednio mieliśmy ciekawe potyczki mające wpływ na interesującą nas górę tabeli. Takim meczem było spotkanie Mazovii (3) z Błękitnymi Raciąż (1). W Mińsku Mazowieckim po wyrównanej I połowie i bramce z karnego w II części wygrali goście. I to drużyna z Raciąża po dłuższej nieobecności wraca na fotel lidera. "Stary"lider Bzura Chodaków, udaje się do naszego ostatniego przeciwnika Bugu Wyszków i traci tam 3 punkty, przegrywając 0:1. MKS Przasnysz na swoim podwórku z przed ostatnim Drobinem wygrywa zdecydowanie 7:0 i z 43 punktami jest tuż za pierwszą trójką. Taką samą ilość punktów mają Mazovia i Wisła Płock II, ale wiślacy mają zaległy z ostatniej kolejki mecz z Drobinem i w przypadku zwycięstwa mogą nadal liczyć się w grze o awans do wyższej ligi.

KS Łomianki po zwycięstwie w Ciechanowie (1:2) awansował z 4 na 2 lokatę, tracąc 2 punkty do nowego lidera Błękitnych Raciąż.